Domácí tým do vedení svou první brankou ve žluto-modrém dresu 17letý litevský stoper Nojus Audinis, hosté dokázali těsně před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího Tomáše Bauma vyrovnat z pokutového kopu po přesné trefě exteplického obránce Václava Vylety.

„Remíza penaltou v 90. minutě byla sice krutým, ale spravedlivým výsledkem. Šanci dostalo všech 18 hráčů a jejich výkon hodnotíme vesměs kladně. Na to v jaké fázi přípravy se nacházíme, jsme utkání kondičně zvládli na výbornou. Jako tým jsme působili kompaktně, organizovaně a jasně víme, jak se chceme prezentovat. Bohužel nás ještě trochu sráží řešení předfinální a finální fáze. Velký posun je pak ve hře bez míče a to je hlavně o obětavosti, poctivosti a zdravé agresivitě,“ uvedl pro oficiální klubový web trenér teplické juniorky David Šourek, jenž na lavičce na konci roku minulého roku nahradil Ladislava Jamricha.

Zimní přípravu zahájí v rámci testování v B-týmu Sklářů 17letý hráč John Auta z Nigérie, jenž se v Teplicích zapojil do předpřípravného období už na konci roku. Na začátku přípravy se k B-týmu na testy připojí také 22letý Jean Patou Rodney Foungala z Francie.

Dále také trenéři otestují talentované teplické odchovance Vojtu Pokorného a Tomáše Sůru, kteří na podzim sbírali zkušenosti a herní vytížení v divizním SK Štětí.

Naopak smlouva na Stínadlech skončila dvěma hráčům. Do mateřského Baníku Most se vracející obránce Milan Hadinec a také levonohý stoper Ibrahima Sarr, který v Teplicích hostoval z týmu mistra Senegalu ASC Jaraaf.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...