Trenér Ladislav Jamrich se po zápase snažil pojmenovat příčiny nezdaru, své svěřence ale chválil za přístup. „Hráli jsme do poslední chvíle na maximum, takhle se prezentujeme celý podzim. Za to klukům patří díky. Bohužel nám chyběly důraz a agresivita v pokutovém území. Nevycházela nám v závěru ani hra na riziko, kdy jsme hráli na dva útočníky."

Tepličtí navíc hráli od 76. minuty přesilovku, když byl vyloučený chlumecký Glucki. Ani s výhodou jednoho muže navíc soupeře nepřetlačili. „Chlumec hrál vzadu dobře organizovaně, těžko jsme se k němu do šestnáctky dostávali. Pomohlo nám střídání, Nour udržel vepředu hodně balonů a dal i gól, ale v závěru už byl soupeř hodně zavřený, stál hodně hluboko," konstatoval Jamrich, jemuž podle mnohých chyběl v dobré formě hrající Tadeáš Vachoušek, který byl s áčkem v Mladé Boleslavi.

Miloš Sazima, trenér Chlumce, byl pochopitelně spokojený ze ziskem tří bodů. „Úvodních dvacet minut jsme se seznamovali s umělou trávou, poté jsme se rozběhali a zaslouženě šli do vedení. Ve druhé půli jsme rychle zvýšili a i přes přísné vyloučení Gluskiho jsme utkání dovedli do vítězného konce." 

FK Teplice B - FK Chlumec nad Cidlinou 1:2 (0:1). Branky: 67. Nour Mohamed - 43. Labík T., 55. Bastin. Rozhodčí: Vojáček - Hlaváček, Baum. ŽK: 1:2. ČK: 76. Gluski. Diváci: 100.