ČFL startuje první březnový víkend, Teplice B ji zahájí příští neděli v Brozanech. Do te doby ještě sehrají dva zápasy - ve středu s rezervou Dynama Drážďany a pak bude následovat už sobotní generálka na hřišti B týmu FC Viktorie Plzeň.

"Věřím, že se nám podaří dobře zregenerovat, kvalitně potrénovat a oba tyto náročné duely herně i výsledkově zvládneme," uvedl trenér Jamrich, jehož mužstvo je po podzimu v tabulce páté.

Zimní příprava gradovala čtyřdenním kempem v Roudnici nad Labem. "Na závěr náročného kempu jsme nastoupili proti Neratovicím v notně omlazené sestavě, ale to vůbec nic nemění na skutečnosti, že soupeř podali velmi dobrý výkon a nedali nám po celých 90 minut vydechnout. Neustále napadal naši rozehrávku a jeho protiútoky znamenali permanentní nebezpečí pro naši branku. Na druhou stranu jsem rád, že se nám nakonec podařilo urvat vítězství a kluci i přes poměrně značnou únavu dokázali proti nadšeně hrajícímu soupeři uspět," hodnotil teplický kouč.

Úvodní branka utkání padla podle oficiálního webu teplického klubu ve 29.minutě, když po rohovém kopu Admira Ljevakoviče poslal míč do malého vápna Matyáš Korselt a do neratovické branky ho z bezprostřední blízkosti dorazil teplický stoper Martin Lukáš – 1:0. Neratovicím se podařilo vyrovnat již po dvou minutách, když nařízený pokutový kop dokázal na první dobrou vyrazit teplický brankář Lukáš Četverik, ale na druhý pokus v podobě dorážky Daniela Ducha sám bez pomoci svých spoluhráčů nestačil – 1:1.

O konečném výsledku a vítězství Sklářů nakonec rozhodla rychlá kombinační akce necelých pět minut před koncem utkání, když přesný centr Václava Bartoše z pravé strany nasměroval k levé tyči branky Neratovic Matyáš Vachoušek – 2:1.