Většina domácích přímočarých a rychlých akcí začínala od velmi dobře hrajícího exreprezentačního a explzeňského obránce v dresu Jiskry Domažlice Davida Limberského. Na druhé straně hru Sklářů zase dirigoval zkušený kapitán Admir Ljevakovič. Souboj mazáků vítěze neměl.

"Domažlice dokázaly svou sílu a kvalitu a jsem opravdu moc rád, že jsme měli možnost se s tak zkušeným a ambiciózním týmem znovu utkat," uvedl kouč teplické rezervy Ladislav Jamrich.

A jak byl s generálkou spokojen? "Náš výkon sice nebyl po celých 90 minut podle našich představ, ale s výsledkem a s přístupem všech hráčů jsem spokojený. Kluci dokázali, že jsou i po náročné letní přípravně na ČFL dobře nachystaní a už se všichni těšíme na neděli, kdy mistrovskou soutěž zahájíme na domácí půdě proti jednomu z favoritů celé soutěže, týmu SK Sokol Brozany."

Tepličtí tak mají necelý týden možnost ladit formu naostrý start ČFL. "Jsem přesvědčený o tom, že společně s Ljevou vybereme optimální jedenáctku s tou nejlepší momentální formou, která s ambiciózními Brozany odehrajeme vyrovnané a pro naše příznivce zajímavé utkání pokud možno s přijatelným výsledkem pro naše žluto-modré barvy," dodal trenér Jamrich.