„Prodloužený čas na přípravu, respektive odložení podzimního startu, nám žádné komplikace nezpůsobilo. Informace, že se premiéra odkládá, jsme měli den předem, měli jsme dostatečný časový prostor program týmu přizpůsobit,“ řekl s nadhledem Ladislav Jamrich, trenér Teplic B.

Jeho svěřenci měli místo výjezdu na východ Čech tréninkovou jednotku. „Bylo to postavené tak, aby kluci absolvovali kondičně i kilometrově podobný objem, jaký by měli v zápase takovém. Je dobře, že jsme zbytečně nemuseli nikam cestovat připravovali jsme se v domácích, teplických podmínkách. Náhradní termín řeší STK, utkání by mělo být odehráno do dvou týdnů.“

Michal Šitt
Šitt z 1. FC Dubí: Věřím, že se budeme rvát o titul. Eskáčko už porazíme!

Mladí skláři se tak chystají na nedělní domácí zápas, kdy přivítají na hřišti Dubí – Pozorka od 11.00 zkušený tým Brozan. „To bude velké a vyhecované derby. V dresu soupeře bude spousta exteplických fotbalistů, pro které bude zápas prestižní a budou se chtít vytáhnout, budou mít extra motivaci. My můžeme získat velké zkušenosti,“ uvedl Jamrich s tím, že očekává náročné střetnutí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...