Teplický záložní tým sice na první výhru v přípravě čeká, ale nově se tvořící tým pracuje podle slov kouče v přípravě dobře. Po porážce s rezervou Plzně mužstvo v sobotu na skvěle připraveném trávníku v Březiněvsi remizovalo s dalším účastníkem pražskou Admirou 2:2.

Skláři sice prohrávali O:2, ale v závěrečné dvacetiminutovce dokázali srovnat, střelecky se prosadili Tadeáš Vachoušek a z přímého kopu Jehor Tsykalo.

"Kluci proti houževnatému soupeři předvedli velmi dobrý výkon a i když se nám nedařilo ve všech fázích utkání podle našich představ, musíme být s celkovým dojmem a předvedenou hrou spokojeni. Jen mě trochu mrzí, že se nám nepodařilo vstřelit více branek a že našich sedm vyložených příležitostí zůstalo bohužel nevyužito," hodnotil druhý prázdninový test Jamrich.

S přípravou je spokojen. "Po třech dnech soustředění v Roudnici nad Labem hráči odmakali 90 minut proti Admiře opravdu nadoraz a za to jim chci poděkovat. Pomalu se nám také začíná krystalizovat základní sestava," potvrdil trenér teplické rezervy.