„Víme, že pro řadu brozanských hráčů, kteří v minulosti působili pro nás, bude zápas mimořádný, motivace obrovská. Pro nás bude derby zase velkou školou," řekl Ladislav Jamrich, trenér Teplic B.

Zatímco teplická třetiligová juniorka zápas minulého kola v Chlumci nad Cidlinou kvůli podmáčenému hřišti neodehrála, brozanská parta v neděli doma porazila nováčka soutěže tým FK Arsenal Česká Lípa 2:1.

Za Brozany vyrovnával na 1:1 v 8.minutě utkání Chukwudi Chukwuma a v 74. minutě rozhodl o vítězství domácích brankou z pokutového kopu Marek Strada po faulu na Dominika Šupa.

V sestavě se ukázali i další hráči s vazbou na teplická Stínadla, například Soune Daniel Soungole či Marek Krátký.

Modlany - Srbice
FOTO, VIDEO: První derby vyhrály Srbice, na konci se ale v Modlanech bály

Obměněná teplická rezerva měla nechtěně o týden delší přípravu. „Prodloužený čas na přípravu, respektive odložení podzimního startu, nám žádné komplikace nezpůsobilo. Informace, že se premiéra odkládá, jsme měli den předem, měli jsme dostatečný časový prostor program týmu přizpůsobit,“ řekl s nadhledem Ladislav Jamrich, trenér Teplic B.

Jeho svěřenci měli místo výjezdu na východ Čech tréninkovou jednotku. „Bylo to postavené tak, aby kluci absolvovali kondičně i kilometrově podobný objem, jaký by měli v zápase takovém. Je dobře, že jsme zbytečně nemuseli nikam cestovat připravovali jsme se v domácích.“


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...