Rezerva sklářů má za sebou úspěšnou generálku, když na Stadionu Josefa Vavrušky v pražských Kobylisích porazila po brankách Michala Trnovce, Marka Beránka a Lazara Pejčiće Admiru Praha 3:1 (2:0).

„Těší mě, jakým způsobem kluci poslední púrověrku zvládli proti těžkému soupeři a také jakým výkonem se na Admiře prezentovali. Od samotného začátku jsme v utkání dominovali a až na několik krátkých pasáží si dovolím říci, že jsme ho po zásluze ovládli jak herně, tak i výsledkově,“ řekl trenér teplického B mužstva Ladislav Jamrich.

Pavel Šural
Hrobský Pavel Šural: Štve mě přístup mladých. Ale už nikomu nevolám

Podobně jako po každé přípravě se podoba jeho kádru změnila, jednou z posil je například Samuel Bednár z Trenčína. „Budujeme ho stále za pochodu a musím říci, že se nám během přípravy solidně zkonsolidoval. Nyní pracujeme na doladění drobností tak, aby všech fungovalo podle našich představ. Noví hráči skvěle do týmu zapadli, mančaft táhne za jeden provaz a to nejen na hřišti, ale také i mimo něj,“ uvedl spokojený kouč.

Teplická parta zahájila přípravu v úterý 4. července. V herních prověrkách remizovala s béčkem pražských Bohemians 2:2 nebo podlehla 0:3 silné juniorce Slavie. Mužstvo absolvovalo i vydařené soustředění v Blšanech.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...