"Kluci makají, v přípravě jsou poctiví, ale věci z tréninku pak nedokáží v zápasech prodat. Poslední půlhodinu jsme přitom proti Pardubicím B dominovaly, ale nedali jsme ani penaltu a zase jsme prohráli. Potřebujeme vyhrát, zvládnou zápas na nulu vzadu a urvat vítězství, i kdyby to herně nebylo ideální…"

Teplický tým srazily dvě branky, které orámovaly poločasovou přestávku. Ve 44. minutě dostal do vedení hosty Machů.

Miroslav Šturma
Zemřel fotbalový funkcionář Miroslav Šturma

"Oba tymy se snažily hrát s vysokým presinkem, na kombinaci bylo málo prostoru. V zápase to bylo o osobních soubojích, v kterých byly agresivnější v prvním poločase Pardubice. V jeho závěru se po naší nedůslednosti na naší zadní tyči dostaly poměrně snadno do vedení. O přestávce jsme si řekli, že musíme být především v poslední třetině hřiště aktivnější, odvážnější, ale po dvou minutách jsme inkasovali druhý gól," litoval kouč poražených trefy Brychnáče na 0:2.

Jamrich se pak rozhodl změnit rozestavení na 3 - 5 - 2. "Hráli jsme to s dvěma kluky na hrotu a po standardce a trefě Ibrahima Sarra dali v 66. minutě kontaktní gól. Po třech minutách nám ale hosté po penaltě Brdičky zase odskočili, my naopak pokutový kop neproměnili a závěrečný tlak nevyužili. Přitom se hrálo jen na pardubické polovině hřiště. Nedá se nic dělat, musíme se přichystat na Živanice, které jsou v tabulce v podobné situaci jako my," dodal kouč teplické rezervy.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …