Na Kyselce byli diváci po první půli hodně kyselí. Domácí tým se přizpůsobil hře hostů, kteří v minulém kole padli doma 0:3 se Šluknovem. K vidění nebyly žádné kloudné akce, fotbal plakal. Pomohla až bouřka v kabině. „Kluci tam pak dali srdíčko. Do té doby jsme neměli dobrý pohyb, kombinaci, vázl rychlý přechod do útoku," konstatuje Gessel.

O půli kromě vichřice v útrobách udělal také několik změn v rozestavení. „Hned to bylo o něčem jiném," libuje si. Bílinským to sice stále nešlo fotbalově, bylo ale na nich vidět, jak moc chtějí vyhrát.

Derby Slavia - Sparta.
Komentář: Derby vyostřily sociální sítě, olej do ohně přilil i šéf Slavie Tvrdík

V 62. minutě kopal rohový kop František Tůma a míč zapadl za zadní tyč. Díky výbornému presinku si domácí vytvářeli další šance, jenže v koncovce úspěšní nebyli. „Škoda, ale těší mě, že soupeře jsme téměř do ničeho nepustili," těší bílinského trenéra.

Pro Bílinu byl duel s Lovosicemi těžší o to více, že jí chybělo několik hráčů ze základu. „Máme široký kádr, makáme na tréninku třikrát v týdnu, tak je musíme umět nahradit. Je ale pravda, ti, co chyběli, mají svou velkou kvalitu," přiznal Gessel.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...