Bílinští před sobotním soubojem s děčínským Juniorem prohráli poslední tři zápasy - se Šluknovem, Dobroměřicemi a Ervěnicemi, proto je šéf klubu rád, že se mužstvo vrátilo na vítěznou vlnu a z šesté příčky nemá ho horních pater tabulky daleko.

"Ano, ale na druhou stranu je Proboštov už jednou nohou v krajském přeboru a druhé Ledvice mají velkou formu. My teď jedeme do Mojžíře, pak nás čeká Klášterec a následně tři těžké zápasy venku,“ nastínil program šéf FK Bílina.

Před dvěma stovkami fanoušků zvládla domácí parta střetnutí nejen herně, ale i výsledkově. A to přesto, že proti omlazenému a nekompletnímu děčínskému týmu na začátku druhé půle ještě 1:2 prohrávala.

Oldřichov - Ústí B
Oldřichovský záložník Linda: Nejdůležitější je makat na hřišti jeden za druhého

"Po minulém nezdaru jsme chtěli ukázat, že fotbal hrát umíme a doma vyhrát. Od začátku jsme proto útočili a od úvodního gólu nás dlouho dělil jen výborný děčínský brankář Ptáček. Třebaže jsme po půlhodině vedli, tak soupeř stihl vyrovnat a hned po přestávce dokonce otočit. O to více mě těší, že jsme se závěrečného tlaku dali tři góly," chválil Procházka.

"V dnešním zápase konečně hráči opět předvedli své možnosti. Konečně jsme odehráli týmový výkon, hráči nehledali chyby nikde okolo. Děčín chtěl hrát fotbal, takže pro diváky se jednalo o pěkné utkání a my jsme rádi, že máme tři body“, okomentoval zápas bílinský trenér Václav Mojžíš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...