V Krupce došlo před sezonou k velkému odlivu kvalitních hráčů, které se nepovedlo adekvátně nahradit. Jedenáct duelů protrpělo na lavičce duo Luděk Altman - Lukáš Ištok, poté došlo k jeho odvolání. Dvojice trenérů přitom své odstoupení nabízela už dříve. „Vedení teď chtělo dát mužstvu nový impuls. Pro mě je trénování dospělých nová zkušenosti, doposud jsem vedl mládež, v Teplicích to byl dorost. Věřím, že se krajský přebor povede zachránit," je Prchal, který působil v Junioru Teplice i v FK Teplice, zatím optimistou.

Pod jeho vedením Krupští padli 1:7 v Brné a 0:5 s Ledvicemi. „Bohužel chyběla osa týmu. Máme hasiče, policisty, museli do práce. Teď už vyhlížíme konec podzimu, ale ještě chceme v posledních dvou zápasech zabrat a před zimní pauzou ze sebe shodit deku," říká muž, který je v Krupce zároveň šéftrenérem mládeže.

Ledvičtí zvítězili podruhé v řadě a jejich kouč Miroslav Lászlo měl úsměv na líci. „Nefungovala nám pár zápasů obrana, byly tam absence. Teď si to sedlo, musím kluky chválit. V Krupce jsme vyhráli s nulou, byla tam zodpovědnost, kluci to zavřeli, bojovali, dobře přepínali."

Teplice - Mladá Boleslav 1:0
Šero, pak tma. V Teplicích se málem nedohrálo. Verbíř vymýšlel krizové scénáře

Kdo ho potěšil? „Kredit zaslouží všichni. Alex Ingardia dal tři branky, to je hráč na Českou fotbalovou ligu. Ale udržíme ho, líbí se mu naše parta. Teď nás čeká těžký zápas s Ústím, snad nám dvě výhry pomůžou k většímu sebevědomí," vyhlíží Lászlo dalšího soupeře.

I Krupka je na špičkách, v posledních dvou kolech se totiž utká s Jílovým a Žatcem, tedy s týmy, které jsou v tabulce také u dna. „Ztráta zatím není fatální. Chceme zabrat a zvednout se. Na zimu pak mám už naplánovanou přípravu, nějakých osm týdnů. A také máme vytipované posily, které by měly být opravdu posilami. Jsou to kluci z krajských a možná i vyšší soutěží," informuje Prchal.

Zároveň potvrzuje, že Krupka chce krajský přebor za každou cenu zachránit. „Určitě ano, slyším to ze všech stran. Krajský přebor se tu hraje dlouho, všichni máme velký zájem na tom, aby se tu hrál dál. Cítím ten zájem i z týmu, kluci se snaží, chodí na tréninky v třinácti lidech. Třeba Pepa Kotrba a Jirka Zigmund jdou příkladem, ale pochvalu zaslouží všichni. Teď je opravdu důležité dobře posílit a kvalitně v zimě potrénovat."

FK Krupka - SK Viktorie Ledvice 0:5 (0:2). Branky: 19., 42. 78. Ingardia, 49. Kolář, 50. Dolejší. Rozhodčí: Hanzal - Menšík, Kocourek. ŽK: 2:1. Diváci: 100. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...