Za typického dušičkového počasí nastoupily Spořice k utkání 11. kola I.A třídy doma proti Ledvicím. Zápas se jim ale příliš nevydařil, i když byly především v prvním poločase hodně aktivní. Doplatily na nevyužívání vytvořených šancí.

Hned v prvních patnácti minutách zápasu motala spořická křídla hlavu ledvickým obráncům. Nebezpečné brejky po křídlech za obranu vedly ke čtyřem velkým šancím domácího týmu, jenže chyběla lepší koncovka, a tak hosté úvodní nápor přežili bez úhony.

Další velkou šancí domácích byl trestný kop ve 34. minutě, ale Jaroslav Hofman s ním naložil hodně mizerně. Postupem času se hosté osmělovali a pomocí dlouhých centrů se dostávali na dostřel domácí branky. Ve 40. minutě domácí zastavili útok hostů až ve vápně jen za cenu faulu a byla z toho penalta, kterou bezpečně proměnil Adam Koudelka. Domácí inkasovaný gól zaskočil a do poločasu už si žádnou šanci nevytvořili.

Hosté se ve druhém poločase zatáhli a domácí chodili do plných. Nakonec se jim ale přece jen podařilo vyrovnat, když se v 65. minutě nádherně trefil Jaroslav Holman. Spořice vyrovnávací gól povzbudil a snažily se strhnout vedení na svou stranu. Bohužel se jim to přes veškerou snahu a řadu šancí nepodařilo. Zápas skončil v základní hrací době 1:1 a rozhodovaly penalty. V těch byli úspěšnější hosté a nakonec zvítězili, když proměnili čtyři penalty a domácí jen dvě.

1. FC Spořice – SK Viktorie Ledvice 1:1 (0:1) pk 2:4

Branky: 65. Holman – 41. Koudelka
Rozhodčí: Doubek – Provazník, Flade. ŽK: 2/3. Diváci: 60.

1. FC Spořice: Blaško – Zvánovec (51. Eiselt), Broum, Drbohlav, Fořt, Dvořák D. (62. Vašina), Pěnička, Dvořák S., Holman, Šmok (70. Andrš), Doksanský

SK Viktorie Ledvice: Kukla – Merg, Brejcha, Šlég, Novák, Bánom, Pinďák, Ptáčník, Koudelka, Mataše (6. Zavrtal), Helísek