Němec, který se k trénování vrací po roce a půl, má jen ty nejvyšší cíle, s Proboštovem by chtěl být na špičce soutěže. Především ale chce, aby hráči i ve druhé nejvyšší krajské soutěži přistupovali k tréninkům a zápasům na sto procent koncentrovaní. 

Bude se Proboštov v příští sezoně radovat z postupu?
Proboštov odmítl kraj, v nové sezoně ho povede olympijský vítěz z Moskvy

„Soustřeďte se na každý míč!" rozdával pokyny během tréninku. „Teď bude vedro, dbejte na pitný režim!" nabídal své nové svěřence, pivo ale rozhodně na mysli neměl. Všechny fotbalisty ještě neznal jmény, na což při úvodním proslovu upozorňoval. „Já jsem Martin!" vyhrkl v tu chvíli proboštovský bavič a fotbalový veterán Martin Bikár. 

Takhle Proboštov v úterý trénoval: 

Zdroj: Deník/František Bílek

Kádr během léta nedozná výraznějších změn. Na zkoušku TJ Proboštov přivedl Svobodu z Oldřichova a některé další tváře, pár hráčů přeřadil z úspěšného dorostu. Z Ústí by měl přijít Jahodář, který je proboštovským odchovancem, působil také v Teplicích. V brance bude dělat konkurenci doyenovi Račukovi Kořínek. 

Fanynka na fotbale Novosedlice - Litvínov
HLASUJTE! Nejsympatičtější fanynku čeká focení s profíkem a rozhovor

První přátelské utkání čeká Němcovy ovečky v sobotu ve Rtyni, kde se jim postaví Lovosice. Čas výkopu zatím známý není. 

„Chci, aby ty tréninky a zápasy hráče bavily. A také chci, aby bavily mě," řekl Němec v prvním rozhovoru. Přečíst si ho budete moct ve středu.