Domoušičtí byli v Bílině fotbalovější, domácí celek zase více bojoval. Ve druhé půli vyhecovaného duelu se ujal vedení, trefil se Tůma, který hostům dělal velké problémy. Bílina mohla přidat pojistku v podobě třetí branky, Domoušice ale měly štěstí.

Mezi 68. a 76. minutou přišel obrat, který zařídil kapitán Liška. Bílina však nesložila zbraně a Tirbem skóre srovnala. V divokém závěru už gól nepadl, následný penaltový rozstřel vyšel lépe Domoušicím. Jejich brankář Kalbač se stal hrdinou, když lapil dva pokusy.

„Myslím, že remíza zasloužená. Bylo to hodně otevřené, bylo to nahoru dolů. Oba týmy chtěly vyhrát, protože vyhrát potřebovaly. Chtěli jsme pak i bod navíc při penaltách, ale už dlouhou dobu je nedáváme. Asi je to v hlavě, na tréninku dáváme téměř všechny. V soutěži jsme jich nedali snad už dvacet,“ posteskl si trenér Bílina Jaroslava Kovačka starší.
Za týden čeká Bílinu klíčový duel na hřišti vedoucích Spořic. „Musíme tam vyhrát, abychom se udrželi ve hře. Zároveň musíme doufat, že soupeři zaváhají,“ ví Kovačka, že případný postup Bílina nemá ve svých rukách. „Budeme bojovat do posledního kola,“ slibuje. domácí kouč.

FK Bílina – Sokol Domoušice 3:3 (1:1), PK: 2:4. Branky: 9. a 49. Tůma, 85. Tirb – 68. a 76. Liška, 19. Uhlík. Rozhodčí: Prágl – Vlašič, Otta. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Bílina: Kovačka – Bečvařík, Zavadil, Šoufek, Baran – Záhradský (71. Magyar), Podaný (55. Kotěšovský), Pavlíček, Pelikán (19. Tirb) – Tůma (90 +3. Brůna), Katrenič (46. Masopust). Domoušice: Kalbač – Mács, Junek, Pour, Rusó – Kukačka, Hankocy (86. Barton), Boušek, Uhlík (88. Gyenge) – Liška, Exner.