Už po 20 sekundách Denis Podaný „bodlem“ na dlouhou nohu prostřelil domácího brankáře. Spořice brzy se štěstím vyrovnaly, poté ale brankář Bíliny Kovačka zavřel svou svatyni a další gól nepustil. V 50. minutě se trefil Tůma, který z voleje placírkou zužitkoval nahrávku Katreniče. Pak už úřadoval z nezvyklého postu středního záložníka nejlepší hráč na hřišti Masopust, který se dvakrát prosmykl obranou. Nejprve v 60. minutě prostřelil domácího brankáře, o 12 minut později mu udělal rychlou kličku. Stav 1:4 se už do konce nezměnil. Po utkání šťastný trenér Kovačka vyzdvihl hru svého mužstva a konstatoval, že domácí vůbec nenašli recept na úspěch. Naděje na postup stále žije, Bílina však musí čekat na výsledky soupeřů.

Spořice – Bílina 1:4 (1:1)
Sestava Bíliny: Kovačka – Bečvařík, Šoufek, Zavadil, Baran – Záhradský, Masopust, Pavlíček, Podaný- Tůma, Katrenič
Střídali: Tirb, Brůna, Junek, Kozler

Autor: Bohumír Mráz