Bílina vstoupila do zápasu velmi dobře. V 6. minutě zahrávala trestný kop, brankář Čermák neudržel míč v rukavicích, s rychlou dorážkou přispěchal Šoufek a dostal domácí do vedení. Neštěmice srovnaly díky Jirkovskému, ale pět minut před poločasem vrátil domácím vedení Podaný.

Po změně stran se na další branku čekalo sedm minut. Bílina kopala pokutový kop, ten proměnil Tůma. Na další trefy se b Bílině čekalo do samotného závěru. V poslední minutě rozjásal počtvrté domácí fanoušky střídající mladík Schüssmann. V nastaveném čase kosmeticky upravil na 4:2 neštěmický Lácha, který proměnil penaltu.

Bílina je v tabulce na sedmém místě, Neštěmice jsou třetí.

FK Bílina - FK Český Lev Neštěmice 4:2 (2:1)

Branky: 6. Šoufek, 40. Podaný, 52. Tůma (PK), 90. Schüssmann - 26. Jirkovský, 90. + 3. Lácha (PK). R: Pašek. ŽK: Baran, Šoufek, Podaný, Pavlíček - Pavlíček, Bernášek, Horváth, Jirkovský, Čermák. Diváci: 150.

Bílina: Kovačka - Tůma, Iljazi (81. Kozler, 87. Junek), Baran, Zavadil, Podaný, Tirb, Katrenič (65. Schüssmann), Brůna, Pavlíček, Šoufek (81. Bureš).

Neštěmice: Čermák - Reischel, Bernášek (78. Stehlík), Jirkovský, Lácha, Pavlíček, Memeti (81. Sloup), Martínek, Horváth (59. Klaser), Řezníček, Barnat.