Český lev má sice ještě k dobru dohrávku se Střekovem, na Oldřichov ale ztrácí už pět bodů. „Když přistoupíme ke každému zápasu jako v sobotu, tak by mohlo být po sezoně veselo. Záleží to jenom na nás,“ ví záložník Oldřichova Kamil Hoffman.

Oldřichovští hráli proti Roudnici opravdu velmi dobře, první gól dal ale až dvě minuty před přestávkou Pavel Sedláček. Druhá půle se domácím vydařila ještě více, a to nejen herně, ale i gólově.

„V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná, hrálo se většinou ve středu hřiště. Hned za začátku druhé půle se prosadil Mira Koči, třetí gól přidal Sedláček, který potvrdil skvělou střeleckou formu. Na 4:0 zvýšil po ukázkovém centru Vosátka, který tak korunoval svůj výborný výkon. Zápas se pak už jen dohrával,“ okomentoval Hoffman sobotní duel. „Podle mě bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadíme,“ přidal svůj postřeh Jan Konečný.
„Nečekali jsme, že vyhrajeme tak vysokým rozdílem. Za Roudnici hrají kluci, kteří nastupovali nedávno v divizi za Hrobce, ale my jsme podali výborný výkon,“ měl ze tří bodů radost trenér Oldřichova Bora Matouš. 

TJ Oldřichov – SK Roudnice 4:0 (1:0).
Branky:
43. a 76. Sedláček, 50. Kočí, 85. Vosátka.
Rozhodčí: Suchánek – Slívko, Průša.
ŽK: Holub – Šmidrkal, Kühn, Aubrecht, Matoušek.
Diváci: 78.
Oldřichov: Průša – Holub, Vosátka, Konečný, Dědič – Hoffman (75. Hrubý), Kočí, Svoboda (85. Slaný), Skrčený (67. Voráček, 77. Orlt) – Sedláček, Zícha (64. Pilař).