„Byl to těžký zápas, takové ty poslední zápasy jsou. Bylo to spíš o nás, než že by to bylo o soupeři. Střekov moc hrát nechtěl, jeho hráči pořád něco řešili s rozhodčím. A my už jsme se viděli na té rozlučce, první poločas byl katastrofální,“ odfrkl si po výhře 2:1 Sedláček, který skóroval ve čtvrtém zápase v řadě.

Právě „Sedy“ měl zkraje první půle velkou šanci, jeho hlavičku mu ale protihráč před brankou zastavil. „Bylo by to 1:0, přidali bychom další góly a soupeř by odjížděl s debaklem. Takhle to bylo jinak, trápili jsme se. Vůbec nám nešly přihrávky, nedostali jsme se do finální fáze. Až když jsme si přihráli třikrát za sebou, tak jsme si vytvořili šance a začalo to tam padat.“

Poprvé se trefil Sedláček pravou nohou, podruhé skóroval levačkou. „Levá je moje slabší. Naštěstí jsem to do brány dostal, i když jsem míč tlačil očima. Ještě ho dobíhal stoper, modlil jsem se, aby to nestihl. Zaplať pánbůh, že byl už unavený, jinak by to asi dal,“ smál se šťastný střelec.

Nemrzí oldřichovského útočníka, že nedosáhl na hattrick? „Ani ne! Jsem totiž pokladník a před zápase jsem říkal, že už mám kasu uzavřenou,“ rozesmál se zkušený fotbalista.

Při večerní dokopné měl také roli jakéhosi hlídacího psa. „Předseda klubu Fanda Schrenk nám zajistil hasičárnu. Osobně mě upozornil, že se nesmí opakovat to, co minulý rok totiž aby mladí neřádili a my staří to pak po nich nemuseli druhý den uklízet. Takže si je pohlídám, zapíšu a v druhý den v deset ráno budou mít nástup,“ přidal Sedláček další perlu.

TJ Oldřichov - TJ Střekov 2:1 (0:1)Branky: 66. a 75. Sedláček - 44. Novotný. Rozhodčí: Holec - Dvorský, Kloub. ŽK: 2:1. ČK: 88. Hrubý (O). Diváci: 40.
Oldřichov: Průša - Holub, Vosátka, Kočí, Dědič - Hrubý, Zícha (55. Slaný), Svoboda, Voráček (81. Doležal) Konečný, Sedláček (90. Čutík).