Domácí vstoupili do utkání fantasticky. Z úvodního tlaku vytěžili branku již po osmi minutách hry. To Exner našel ideálně postaveného Uhlíka, který prostřelil gólmana Valeše. Další dvě šance měl Holman, ale obě jeho tvrdé střely mezi tyče pozorný brankář Krupky dokázal vyrazit. Hosté pozvolna vyrovnali hru začali se tlačit před branku Junka. Ve 32. minutě při něm stála štěstěna. Střela Sigmunda šla do levé tyče, od ní do břevna a pak přes celou bránu ven. Hned v následující minutě chyboval Slušný, který nechal projít Suchého a ten nedal Junkovi šanci – 1:1. Ještě před přestávkou mohli domácí strhnout vedení na svou stranu, ale pomezní byl proti. Střelu Havlína Valeš jen nejistě vyrazil a pohotový Uhlík prostrčil míč za jeho záda, ale branka pro ofsajd nebyla uznána.

Druhý poločas zahájili náporem hosté. Už po pěti minutách kryl Junek tutovku Suskeho. Domácí zahrozili v 67. minutě Exnerem, ale jeho střelu z pravé strany vytěsnil Valeš na roh. Oba celky se snažily rozhodnout, ale obrany a gólmani byli vždy na svém místě. V základní hrací době tedy rozhodnutí nepadlo, o vítězi musela rozhodnout penaltová loterie.

Kopat začali hosté z Krupky.  Hodně vzruchu přinesla devátá série. Junek kryl penaltu Kubnému, ale rozhodčí nechal pro údajný předčasný pohyb Junka kop opakovat. Kubný už svou druhou šanci proměnil. Hned v další sérii kryl naopak Valeš penaltu Pechátovi a jako když by chtěli rozhodčí křivdu napravit, nechali i tentokrát penaltu zopakovat. I Pechat byl při druhém pokusu úspěšný. Rozuzlení tak přinesla až patnácté série. Hostující Sigmund dal a střelu Uhlíka Valeš kryl.

„Jsme zklamáni. Dnes jsme měli na výhru, ale bohužel máme jen bod. Navíc v tak podivném penaltovém rozstřelu. Stále se potýkáme s problémy ve střední řadě, kde nám chybějí tři hráči. Naštěstí se nám podařilo získat na trvalo Holmana. Doma musíme bodovat a venku získávat zkušenosti. Jedině tak můžeme soutěž udržet,“ komentoval utkání hodně zklamaný trenér Domoušic Pavel Schettl.

TJ Sokol Domoušice – TJ Krupka 1:1 (1:1), PK: 14:15.
Branky: 8. Uhlík – 33. Suchý.
Rozhodčí: Menšík – Krutina, Maleček.
ŽK: 2:0.
Diváci: 200.
Sokol Domoušice: P. Junek – Slušný, Pour, M. Junek, Pechát – Havlín (73. Kubiska), Volkman (55. Mács), Holman, Hankocy – Exner, Uhlík.
TJ Krupka: Valeš – Kubný, Seidl, Hrubý, Schubada – Suchý, Sigmund, Vlasák, Al-Eraidi, Hirschkorn (92. Horváth) - Suske (90. Paunkovič).

Autor: Jaroslav Tošner