„S výsledkem. který asi s děním na hřišti úplně nekoresponduje, jsme určitě spokojeni. Především s nasazením a až sebeobětováním našich hráčů hráčů,“ chválil po čtrnácté výhře v sezoně svůj mančaft Michal Račuk, předseda TJ Proboštov.

Na vysoké výhře, a teprve třetí sezonní porážce celku z okraje krajského města, se podílel klan rodiny Brodských. V 8. minutě dal první gól Jakub, později se čtyřikrát trefil jeho bratr Lukáš Brodský, ve 26., 33., 81. a 90. minutě. To byla jízda!

Okresní přebor: 1. FC Dubí - SK Dubí
FOTO: Eskáčko v derby porazilo Pozorku. Na I. B třídu by si prý věřilo

„Zápas se jim povedl. Odmakali ho všichni, ale Lukáš ukázal, že pokud má formu a fotbal ho baví, je skutečně nadstandardní hráč. Třikrát to tam otevřel, celkem dal čtyři góly,“ chválil hvězdu zápasu, která je s 17 brankami pátým nejlepším střelcem krajského přeboru, šéf proboštovského klubu.

Sportovně ale ocenil i výkon poraženého. „Brná prokázala, že je kvalitní, fotbalové mužstvo, chtěla hrát od první do poslední minuty. Má v kádru výborné hráče z vyšších soutěží a přispěla k parádní úrovni zápasu. Výsledek je pro ni krutý. Nám vyšla taktika na rychlé brejky. Celkově museli být všichni po zápase spokojeni.“

Teplice slaví gól. Ilustrační snímek
Úleva pro Teplice. Vyhrály v Mladé Boleslavi a záchrana už je blízko

Určitě byli nadšení diváci, přišlo jich přes tři stovky. „Opět vytvořili parádní atmosféru, snad nám pomohou i teď v sobotu Ledvicích. Čeká nás derby, a jak se říká, to nemá favorita,“ dodal s úsměvem Račuk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...