Krupští se oproti podzimu zvedli, hlavně na začátku jara sbírali bod za bodem a vypadalo to, že by jejich stíhací jízda mohla být úspěšná. Jenže od začátku dubna, kdy na penalty porazili Srbice, už zvítězit nedokázali.

Fotbal v Ledvicích | Video: Deník/František Bílek

Svěřenci kouče Radka Prchala v Ledvicích bojovali, avšak gól se jim dát nepovedlo a naopak sami v 75. minutě inkasovali, když se trefil Milan Ryška.

Z poslední příčky by se mohli odpoutat pouze v případě tří výher v zbývajícím programu soutěže. Ve středu dohrávají souboj 26. kola v Kadani, poté hrají doma s FK Jílové a v Žatci.

Zároveň by ale muselo totálně zkolabovat právě Jílové, které je osm bodů nad Krupkou. To kromě zmiňovaného vzájemného souboje bude hrát doma s Neštěmicemi a v Ústí nad Labem.

Prvním sestupujícím je Brná, která se z krajského přeboru odhlásila a podle všeho nebude hrát v příští sezoně žádnou krajskou soutěž. Podle regulí musí kromě ní sestoupit ještě jeden klub. Krupku, nebo případně Jílové by nemělo zachránit ani případné nepřihlášení této soutěže jiným mužstvem. V tom případě by bylo místo nabídnuté třetímu týmu z konečného pořadí I. A třídy.