„Brná odskočila, využila našeho zaváhání, ale my to ještě nevzdáváme,“ řekl srbický trenér Martin Luger, jenž porážku po zmiňovaném rozstřelu považuje za ztrátu.

Dvě penalty přitom padly už v průběhu zápasu. Domácí dostal do vedení v 23. minutě Daniel Chodora, za hosty vyrovnával čtyři minuty před koncem David Batelka.

„Všechny tři jarní zápasy se trápíme s využíváním šancí. Teď jsme v Ústí mohli vyhrávat v první půli 3:0, ale místo toho dotahujeme až na konci… Gól navíc dostaneme z penalty po zbytečné chybě,“ zlobil se srbický kouč, ale rychle dodal: „Herně to není z naší strany špatný, ale ta špatná koncovka nás stojí více klidu i body.“

Luger věří, že zlepšení přinese už další zápas, v sobotu v 16.30 hostí jeho tým Litoměřicka. "Krajský přebor je vyrovnaný, žádný zápas není snadný, ale pokud budeme konečně produktivnější, tak doufám, že zápas zvládneme," dodal Luger.

Krupce vzal naději Čepek

O porážce Krupky v Horním Jiřetíně rozhodla branka domácího Michala Čepek v 83. minutě. Hostům nepomohlo ani vyloučení Ladislava Dargaje, jenž obdržel v 70. a 72. minutě dvě žluté karty.

"Pro nás smolné utkání, první na trávě, v první půli proti větru, nám jako technickému mančaftu to nesedělo. Ve druhém poločase nám naopak všechno hrálo do karet, ale po chybě jsme inkasovaly a pak nevyužili ani početní výhodu, kdy měl soupeř jednoho borce vyloučeného. Moc šancí jsme neměli, ale výsledek mě mrzí. Vypadalo to na remízu, ale bohužel," řekl trenét poražených Luděk Altman.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...