„Myslím, že rozhodující bylo nechat si dát těsně před koncem poločasu gól na 2:1. Do té doby jsme měli zápas pod kontrolou, ale druhý poločas na nás Most vletěl, začal více běhat, byl agresivnější a v každém souboji byl dříve. My přestali hrát náš fotbal," štvalo Jana Stibora, dlouholetého hráče Srbic.

Že by sklapla vyhlášená Csaplárova past? Krajní hráč odmítá uspokojení. „O dva góly jsme vedli už od nějaké 20. minuty. Než jsme dostali kontaktní gól, tak jsme hráli celkem slušně. Ale druhá půle pak od nás byla hodně špatná. Nechali jsme hrát Most. Ten si za to, co předvedl ve druhém poločase, výhru zasloužil. Má běhavé kluky, pokaždé to s ním je nepříjemné."

Krupka - Žatec 1:2
FOTO: Krupka v závěru projela utkání s Žatcem. Teď bude vyhlížet slíbené posily

Hrdinou Baníku byl dvougólový Enis Hopi. Nejprve dal kontaktní branku, vstřelil také pojišťující, čtvrtý gól. „Poprvé jsem skóroval po chybě obránců, kteří mi na malém vápně nechali míč a já vystřelil vedle gólmana. Moje druhá branka padla po individuální akci Nikolase Charamzi, který mi dal dobrou průnikovou přihrávku do vápna; vystřelil jsem po zemi k tyč, tam neměl brankář šanci." 

Pro Mostecké prý bylo nejtěžší zvednout se poté, co se domácí dostali do dvougólového náskoku. „Srbice dominovaly. My se po 25 minutách začali zvedat, víc jsme kombinovali. Po první trefě z nás spadla tréma. Byli jsme to pak my, kdo převážně dominoval. Rozhodla naše bojovnost," shrnul Hopi. 

Srbice hrály tři poslední zápasy podzimu doma, vytěžily z nich pět bodů. „Na konci podzimu, kdy jsou travnatá hřiště v horší kondici, určitě není na škodu hrát na naší umělce. Jsme na ni zvyklí, ale nějak jsme tenhle fakt neřešili. Vyhrát chceme každý zápas."

Stibor a jeho spoluhráči přezimují druzí, na svém kontě mají 30 bodů. „Byly tam nějaké zbytečně ztracené body, mohlo to být lepší. Je škoda, že jsme dokázali body ztrácet i v zápasech, kdy jsme byli lepším týmem. Oproti minulým sezonám jsme častěji inkasovali, což může být faktor, že nemáme bodů víc. Ale s druhým místem panuje spokojenost," uzavřel Jan Stibor.

TJ Sokol Srbice - FK Baník Most-Souš B 2:4 (2:1). Branky: 4. Janda, 12. Batelka - 40. a 73. Hopi, 55. Kučerka, 65. Cicko. Rozhodčí: Hanzal - Slívko, Lavička. ŽK: 2:1. Diváci: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...