Novinek není v Krupce málo. Už před časem vešla ve známost dohoda mezi klubovým vedením a sportovním manažerem Martinem Vrtiškou, který se rozhodl přijmout nabídku SK Brná na stejný post. Skončil rovněž trenér Martin Kučera. „Chce si teď nějaký čas odpočinout po zdravotní stránce. Místo něj jsme jmenovali hlavním koučem Luďka Altmana, který s Kučerou spolupracoval v roli asistenta. Luděk si přivedl z Ledvic jako svého asistenta Lukáše Ištoka. Ten je ještě aktivní hráč, bude ale kopat dál v Ledvicích,” informuje sekretář FK Krupka Jiří Penc.

Fanynka na fotbale Novosedlice - Litvínov
HLASUJTE! Nejsympatičtější fanynku čeká focení s profíkem a rozhovor

Jaký pohyb nastal v hráčském kádru? „Brankář Stoklasa má namířeno do divizního Slaného, Zaspal bude působit v Ústí. Je jeho odchovanec, měli jsme dohodu, že se bude moct vrátit. A Kolář se Suchým šli do Brné,” hlásí Penc odchody a ihned přidává i příchody: „Z Oldřichova přichází Skrčený, Kerner a Dědič, z Litvínova Žolcer a Gajdoš, o dalších posilách jednáme.”

Na fotbalových utkáních v Krupce je většinou poklidná atmosféra: 

Zdroj: Deník/František Bílek

Krupka už začala přípravu na nový ročník, má za sebou dokonce jedno přátelské utkání. „Kvůli dovoleným jsme hráli v silně kombinované sestavě s Ledvicemi, prohráli jsme 2:3. Ve středu od 18 hodin hrajeme další zápas; v Ústí nastoupíme proti nováčkovi ČFL, pro kterého to bude generálka,” říká Penc.

A jak bude podle klubového sekretáře krupský tým silný? „My bychom chtěli být někde okolo toho prostředku. Síla týmu by měla být podobná, když vezmu v úvahu, kdo přišel a kdo odešel.”