Oldřichov se s Modlany vypořádal už během prvního poločasu, kdy jim dal pět branek. „Ta první půle se nám fakt povedla. Řekli jsme si, že na ně zkusíme vletět, ale ony nebyly zatažené jako minule, naopak chtěli tvořit. Nám se dařily brejky, z prvních šancí jsme dali góly a už to jelo," vylíčil Pour. Podle něho došlo ze strany soupeře k mírnému podcenění. „Ta obrana Baníku byla opravdu hodně prostupná. My toho dobře využili, hráli jsme na dva tři doteky, šedesát metrů jsme zvládli třeba za pět sekund," pochválil oldřichovský forvard dobře zvládnutou přechodovou fázi.

Na Modlany se valil útok za útokem, jejich brankář Zdeněk Zacharda musel být neustále ve střehu. „Myslím, že to mohlo být klidně 8:0 o přestávce. Pak jsme si řekli, že hlavně nechceme dostat gól, dobře jsme bránili. Jenže Baník měl pořád míč na kopačkách… Podržel nás gólman, inkasovali jsme jen jednou."

Nečekaně vysokou výhru si Lukáš Pour užil. „Vyhovovalo mi, že jsem měl ve vápně soupeře hodně času a prostoru. Já nejsem už ve třiceti žádný rychlík," usmíval se po sladkém bodovém zisku.

U Barbory je druhým rokem, po konci Domoušic se dlouho rozhodoval, kam zamíří. „Nešlo mi nějak o velké peníze, klidně hraji za klobásu a pivo. Chtěl jsem především dobrou partu, pohodu. V Oldřichově je to takové rodinné, trenér s námi dobře komunikuje, a to i mimo hřiště, kabina je výborná, nikam se nehoníme. Mám rodinu, tohle mi vyhovuje, i když dojíždím z Loun."

Čtyřicetikilometrovou vzdálenost nyní bude překonávat s novým spoluhráčem Danielem Zíchou, který přišel do týmu Bory Matouše z divizních Loun. „Je skvělé, že tu Dan je. Já budu mít parťáka a také věřím, že nám hodně pomůže. Je teď po zranění, tak až nabere herní praxi, bude opravdu velkou posilou."

Pour ocenil i další posily oldřichovského mančaftu. „Vedení klubu tým velice dobře posílilo. Teď sice odešel nejlepší střelec Ondra Bartko, ale myslím, že i bez něho jsme schopní hrát mezi pěti nejlepšími celky krajského přeboru. Jen musíme trošku stabilizovat výsledky. Minule jsme prohráli 2:3 v Mostě, tam nás ale bylo vinou různých nemocí a zranění málo. A padli jsme také doma s Černovicemi, i když jsme byli jednoznačně lepší. To nás mrzelo."