„Bylo to o tom, kdy dáme ty góly. Jak už byl stav šest sedm nula, tak to ztrácelo náboj. Musím upřímně říct, že to byl takový lepší trénink, ale každý zápas dobrý," byl po duelu spokojený Petr Vrabec, nový trenérský parťák Jiřího Němce. 

V horkém počasí se mu líbil přístup týmu. „Nikdo nic nevypustil. Ono je počasí pro oba stejné, ale když máte horší fyzičku, což je u soupeře z nižší soutěž normální, tak postupem času docházejí síly, jste bez balonu, jen se bráníte," poznamenal Vrabec. 

Červená karta v ruce sudího. Ilustrační snímek
„Nazval mě hloupým rozhodčím.“ Disciplinárka na Teplicku měla na podzim žně

Trenér Oldřichova Bora Matouše chválit nemohl, především z absence nasazení v soubojích byl roztrpčený. „Byli jsme smíření s tím, že Brozany budou lepší na balonu, ale chtěli jsme víc běhat, bojovat. Přednost slabšího týmu může být v tvrdosti při soubojích, ale to mi tam chybělo, soupeře vůbec nebolely. Pak z nás  dělá pitomce, dává si tam báčko. My mu to bohužel nijak neznepříjemnili." 

Brozany začaly přípravu v úterý, Oldřichov teprve v pátek. „Bylo nás na tréninku i s hráči béčka osmnáct, z toho jsem měl radost. Ale sedm kluků jelo v době našeho zápasu s Brozany na turnaj do Skalice, který už byl dopředu domluvený. S tím se nic dělat nedalo. Každopádně jsme zápas nechtěli Sokolu odříct; hrajeme s nimi tradičně v zimě i v létě," poznamenal Matouš. 

Ani Sokol nebyl kompletní. „My hlavně chtěli vyzkoušet hráče, kteří tu jsou na zkoušku. Ale na hodnocení je ještě brzy," uvedl Vrabec.