Vítězstvím družina kouče Petra Němce nabyla důležité sebevědomí, soutěž rozjede naostro příští sobotu domácím duelem s Neštěmicemi. „Letní příprava byla na můj vkus krátká. Snažili jsme se během ní udělat co nejvíc, ale trošku nám to komplikovala i rekonstrukce našeho hřiště, kde se dělala nová vápna. Trénovali jsme tak za brankou nebo v rozích, což nebylo úplně ideální," přiznává proboštovský lodivod.

Musel se vypořádat s odchody Obrtlíka, Bikára, Tesaře a Uhlíře. „Uhlíř si hledá nové angažmá v Německu, Tesař šel za kopečky za prací. Snažili jsme se je nahradit jinými hráči, abychom nebyli v mínusu. Vrátil se Baran, získali jsme Šebka a Vršatu. Baryho známe, to je jasný základ. Šebek je rychlý záložník, zápas od zápasu se lepšil. Stoper Vršata hrál proti Litoměřicku poprvé, určitě bude také přínosem."

Prvních pět zápasů se Proboštov bude muset obejít bez útočníka Záveského, který má ještě disciplinární trest z minulé sezony, proti Litoměřicku nehrál ani nejlepší střelec minulého ročníku Lukáš Brodský. „Šetřili jsme ho kvůli problému se svalem, měl by být v pořádku," glosuje Němec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...