Lídr tabulky nejprve ztratil všechny body ve Vilémově (3:4), poté poměrně snadno vyhrál v Bílině nad Ledvicemi (5:2), aby v srbickém azylu horko těžko přetlačil Jilové (2:1). „Hráli jsme v Srbicích, naše hřiště ještě nebylo stoprocentně připravené. Ale už na něm trénujeme a další domácí zápas s Černovicemi už na něm odehrajeme. Snad se neprobudí divočáci, kteří nám ho před časem dvakrát rozryli," modlí se Vrtiška.

Krajský přebor: Krupka - Most-Souš B
FOTO: Krupka odkopla víko rakve, už není na dně. Co je za nečekaným vzestupem?

Co se zmiňovaných zápasů týče, vidí zatím herní nedostatky. „Ve Vilémově jsme ztrátu honili na poslední chvíli, ale nedohonili. Proti Ledvicím jsme hráli podle představ, tam není co vytknout, čtyři góly dal Kolář, ale proti Jílovému to znovu nebylo ono. Soupeř hrál tvrdě, důrazně, to nám nevonělo. Nepovedl se druhý poločas, tam nás zachránil brankář Martin Satek několika dobrými zákroky. Jsme rádi, že jsme to nakonec zvládli, ale představovali jsme si lepší herní projev," přiznává klubový manažer SK Brná.

Petr Rada
Radův cikán za osm měsíců? Když je disciplinárka papežštější než papež

V zimě se u Labe žádné velké změny neděly. Jedinou položkou byl pouze odchod Hájka do Krupky. „Mužstvu jsme věřili, proto jsme do něj nesahali," vysvětluje Vrtiška. Na jaře je hlavním cílem pro partu kouče Emila Rilkeho udržení první příčky, čili obhajoba mistrovského titulu z předchozí sezony. A případný postup do divize? Minulý rok se ho Brná vzdala… „Je to otevřené. Neříkáme ne, neříkáme ani ano. Bude záležet na diskuzi uvnitř klubu, své si k tomu řekne vedení a hráči. Ale pokud chceme pomýšlet na první příčku musíme na hřišti přidat a zlepšit výkony," je Martin Vrtiška upřímný.


Načítám výsledky ...