Bývalý ligový gólman, jenž TJ Sokol dlouhodobě z pozice kouče drží v nejvyšší krajské soutěži na top pozicích, už má v hlavě scénář zimní přípravy.

"Začneme 22. nebo 23. ledna, máme domluveno pět šest přípravných zápasů, přípravu zvládneme v domácích podmínkách, soustředění tradičně nechystáme," odmítl zimní výjezd na kemp: "Obvykle se na této úrovní ze soustředění v některých případech mění v team building stmelovací akci a zase tolik se tam toho nenatrénuje."

Žádné individuální plány srbičtí fotbalisté nemají. "Kluci mají volno, každý se připravuje sám, vím, že si chodí zahrát nějaké fotbálky. Za měsíc se sejdeme a začneme se chystat na jaro společně."

Páteční program hokejové extraligy je odložený.
Vedení hokejové extraligy kvůli smutným událostem v Praze odložilo páteční kolo

Podzimní derniéra, kterou Srbice v polovině doma sehráli s mosteckou rezervou, nedopadla dobře. Lugerovci neudrželi vedení 2:0 a nakonec prohráli 2:4. "Bylo více zápasů, kde jsme body ztratili zbytečně. V tomto případě jsme vedli ve 12. minutě 2:0, ale pak nám to uteklo a hosté nás přehráli, jejich mladí kluci uběhali."

Deset výher, pět porážek. S druhým místem panuje v klubu spokojenost. "Ale těch bodů jsme mohli mít více. Budeme o ně bojovat na jaře. Cíl je jasný, chceme se udržet v popředí tabulky. Hlavně, aby nás fotbal bavil," nastínil dvě důležité mety před zahájením druhé poloviny sezony Luger. Jeho mužstvo rozehraje odvetnou část po dohrávkách (Neštěmice - Černovice a Ústí n. L. B - Jílové) 9. března v prestižním derby s Modlany.

Tradiční prvoligový fotbalový klub FK Teplice je opět o krůček blíže novému majiteli.
FK Teplice je opět o krůček blíž prodeji. Nový majitel je na dobré cestě

Zatím není úplně jisté, s jakým kádrem. Na druhou stranu změny nebudou zásadní. "Koukáme po nějakých hráčích, pokusíme se posílit, ale nepůjde o nic velkého a nebudeme nic dělat za každou cenu. Máme slušný mančaft, navíc je ještě čas. Zatím není případný příchod někoho nového aktuální. Z Krupky se nám vrací Jiří Zigmund."

V kádru by měl pokračovat i nejlepší týmový střelec a se 17 g´oly druhý nejlepší kanonýr krajského přeboru Denis Egrt.

Největším favoritem na postup je podle Lugera podzimní lídr SK Brná, na prvním místem má před jeho celkem náskok 9 bodů, zatím prohrál jediný zápas. "Brná má zkušený a kvalitní mančaft. My jsme s nimi i vinou červené karty z 23. minuty a následné dlouhé hry v oslabení prohráli 1:6. Uvidíme, co nám přinese jaro," dodal trenér TJ Sokol Srbice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...