"Tři penalty za poločas je rarita, jakou jsem v kariéře ještě nezažil, ale podle mě jich v tom zápase mohl rozhodčí odpískat klidně pět a nikdo by se nedivil. Myslím, že oprávněnost pokutových kopů uznali i Proboštovští," řekl srbický trenér Martin Luger, bývalý výborný brankář.

"Ani já nic podobného nezažil. Dvě penalty byly určitě, třetí asi taky," nakonec souhlasil předseda hostujícího celku Michal Račuk.

První půle rozhodla. "Od první minuty jsme byli lepší, hráli velmi dobře a soupeře dostali do hry jen díky chybě v obraně. Po změně stran Proboštov ožil, snížil a dokázal nás potrápit. Dohrávali jsme v deseti, problémy nám dělala jejich rychlost, pomáhali jsme se fauly a z toho pramenily i žluté karty. Respektive i ta červená. Měli jsme starosti, ale náskok udrželi," dodal Luger.

Oldřich Zícha dal jeden ze dvou gólů Oldřichova.
Oldřichov na lídra nestačil, podle svého šéfa hrál příliš otevřenou partii

V utkání padlo celkem deset žlutých a jedna červená karta.

"Do zápasu jsme nevstoupili dobře, byly tam ty penalty, pomohla nám až přestávka, kde jsme si něco řekli. Nechtěli jsme, aby z toho byla nějaká ostuda a před kluky musím smeknout, jak k tomu přistoupili. Krásný gól z půlky alá Patrik Schick dal v 57. minutě Lukáš Brodský, ale ten první poločas nás poslal do kolen a už jsme víc s výsledkem udělat nedokázali," uvedl Račuk a poděkoval fanouškům za krásnou atmosféru utkání: "Krásná návštěva, diváci z obou táborů výborní, ti naši nás podporují celý podzim. Snad se nám konec vydaří a budeme v klidném středu tabulky."


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...