„My už v průběhu podzimu uvažovali o změně na trenérském postu. V debatách padaly různé možnosti, ale ke změně na postu trenéra nakonec v průběhu sezony nedošlo, protože závěr mužstvo zvládlo velice dobře. Na hodnocení sezóny jsme se však s Jardou Kovačkou dohodli, že spolupráci po čtyřech letech ukončíme,” líčí Procházka.

Mojžíšovi s Junkem se v zimní přípravě dařilo, tým porážel i soupeře z vyšší soutěže. „Já si myslím, že máme sílu. Budeme ji chtít ukázat už na začátku jara. Ale první zápas hrajeme v Proboštově, který jsme v posledním podzimním duelu porazili. Je druhý, čekám spíš válku,” dívá se k sobotnímu zápasu prvního jarního kola gólman Kovačka.

Hráči Ohníče přes zimu trénovali minimálně.
Fotbalisty Ohníče v zimě přepadla „lenora", trénovali minimálně. Křížek má obavy

Bílina byla na soustředění ve Sloupu, kam jezdí každoročně. Ani Kovačka mladší na něm nechyběl. „Tentokrát jsme tam měli nejvyšší účast, co vůbec pamatuji. Pěkně jsme makali, dost jsme toho naběhali. Tak uvidíme. Kádr se mi líbí. Jen tuším, že bude chybět Denis Podaný, protože se mu narodilo druhé dítě. Získali jsme pár nových hráčů, třeba z Litvínova přišel syn Martina Köhler Tadeáš. Podle mě má slibnou budoucnost. Kádr jsme rozšířili i pár dorostenci.”