Sportovní redakce Deníku si nejen pro fotbalové nadšence přichystala unikátní anketu, v rámci které na Teplicku hledá nejoblíbenější fotbalový klub za rok 2023.

Cíl ankety je jednoduchý - najít fotbalový klub, který má na internetu nejvíce aktivní fanouškovskou základnu.

Setkání vedení FK Teplice s fanoušky
Nevšední prosba fanouškovy manželky trenéra Teplic Frťalu nevykolejila

V anketě můžete hlasovat pro kluby, které působí na fotbalové scéně Teplicka od nejvyšší soutěže po tu nejnižší. Ti, kteří nepatří ke skalním fandům, se můžou rozhodnout na základě sympatií, nejlepší atmosféry, nejlepšího občerstvení, nejpilnější práce s mládeží a tak podobně.

Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce února 2024, nové hlasy je možné přidávat každých dalších pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno či dokonce doporučeno.

Útočník Tomáš Šoustal před brankou Švédů.
Jebavý, Žalud, Stratil, Šourek? Lež! Chlapík, Šoustal, Suchý, Koblížek? Ano!

O vítězi zkrátka rozhodnou ti fanoušci, kteří jsou ochotni pro svůj klub hlasovat ve dne i v noci. Nehrajeme si na objektivní anketu, vždyť ankety, ve kterých se hlasuje na internetu, takové nikdy nemůžou být. Chceme vědět, který klub fandové dokážou na internetu co nejvíce podpořit.

Nejlepší tři týmy z okresu postoupí do finále, ve kterém budou čtenáři hlasovat o nejoblíbenější klub Ústeckého kraje.

Na čele hlasování byly v sobotu 10. února dopoledne Kladruby, které měly na svém kontě 6 270 hlasů. Druhé byly Ledvice s 4 826 hlasy. Třetí místo patřilo Proboštovu, který dostal 2 712 hlasů. V závětří číhají Junior Teplice (2 124 hlasů) a FK Hostomice (1 660 hlasů).