Rezerva Baníku Ohníč „zařvala" podruhé za sebou. Nejprve doma padla 2:8 s vedoucím Sokolem Suché, o týden později prohrála 0:6 v Bečově, který je druhý. „Není se čemu divit, výborných fotbalistů má více než dost. My se celkem drželi, ale ke konci už ubývaly síly. Vedro bylo úmorné a hřiště bylo čím dál tím delší. Hlavním problémem ale byla chybějící koncovka," hodnotí duel Macháčková.

Ohníčská partaOhníčská partaZdroj: Baník Ohníč B

Ohníči nyní skončila série těžkých zápasů, v příštím kole nastoupí proti béčku Duchcova. „Budeme chtít neúspěšnou sérii zlomit. Zatím máme na svém kontě jen výhru nad rezervou SK Dubí. Já se na utkání s Duchcovem moc těším, protože můj brácha trénuje tamní áčko. Věřím, že ho trenér béčka Slaný postaví," vyhlíží sestra Františka Macháčka rodinné derby.

Derby: SK Dubí - 1. FC Dubí
PODÍVEJTE SE: EL Dubito pro favorita, v hledišti byly čtyři stovky diváků

Macháčková je spokojená, že se před sezonou povedlo sehnat několik posil. Tou nejvýraznější je Václav Toman, který si za Teplice na začátku 90. let zahrál pár třetiligových střetnutí. „Do naší party zapadl okamžitě. Patří mezi lídry. Je to fotbalista každým coulem, v jeho případě je vysoký věk jen pouhým číslem. Dalšími lídry jsou kapitán Tomáš Ryška, který hraje na pozici stopera a skvěle čte hru, a brankář Tomáš Kouřil, který tým dokáže podržet ve vyhrocených situacích a i pořádně vyhecovat."

Hlavním cílem Baníku je především si každý zápas užít a nezranit se při tom. „Hodně dělá parta, tu máme výbornou. Stmelování týmu se nám daří, v tom jsme fakt dobří," zubí se ohníčská vedoucí. „Za dva týdny odlétá část týmu na každoroční soustředění do Turecka. tam kluci proberou taktiku po vzoru Fenerbahce, pak už to bude jeden gól za druhým," opět se Veronika Macháčková rozesměje na celé kolo.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...