Čelo tabulky bylo nesmírně vyrovnané, není proto divu, že hned úvodní jarní zápasy s ním zamíchaly. Nutno podotknout, že Polerady, které porazily v šlágru kole Sokol Suché 5:1, už před týdnem absolovaly dohrávku s béčkem SK Dubí. Nasázely mu 11 branek, hattrickem se blýskl František Sidor, který dvakrát skóroval i tentokrát.

Aktuální premiant soutěže z Bečova vyhrál 4:1 „mostecké" derby v Braňanech, tři góly dal Matěj Kuricin. Béčko Hvězdy Trnovany v první půli pálilo proti Zabrušanům jednu šanci za druhou, není proto divu, že o půli prohrávalo 0:1. Po obrátce ale už na výborného gólmana Lukáše Huttu recept našlo a zvítězilo 3:1.

Nejvíc gólů viděla návštěva kola (120 diváků) v Hostomicích. Domácí tým porazil 8:3 béčko Duchcova. Ještě o poločase svítily na ukazateli skóre dvě dvojky, pak ale Hostomičtí rozpoutali gólostroj. Nejvíce potentní byl třígólový Stanislav Berky.

Velkou radost ze tří bodů měli hráči a fandové Sobědruh. Slovan v domácím prostředí vyhrál 5:1 nad rezervou SK Dubí. Stínem zápasu bylo nezaviněné zranění Martina Klinkáčka, který bude chybět jednomu z favoritů na postup do okresního přeboru pravděpodobně do konce sezony.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...