A k vidění bylo všechno – tvrdé souboje, zajímavé fotbalové kombinace, červená karta, tekoucí nervy a také skvělé zákroky brankářů.

Bečov měl štěstí, že mu rozhodčí vyloučil jen jediného hráče, když do sprch předčasně putoval v 83. minutě Daniel Schön. Ještě před tím jeden z domácích nevybíravě poslal oběma rukama k zemi protihráče. Viděl jen žlutou. „To je MMA a ne fotbal,“ ulevil si v ten moment brankář Duchcova Lukáš Kouba, který od zákroku stál tři metry. Bečovská lavička ho zasypala přívalem nevybíravých slov.

Vilémov doma nestačil na Modlany, prohrál 1:4
Modlany závěr zvládají. Teď ještě vyhrát dohrávku, přeje si trenér Doležal

„Proč tekly nervy? Myslím si, že to lavička Bečova zbytečně moc hecovala. A nejen lavička, ale i diváci za lavičkou. Ale beru to, v těchto nižších soutěžích to k tomu patří,“ řekl po zápase Lukáš Kouba, jeden z důležitých mužů hostující sestavy, který v penaltovém rozstřelu vygumoval hned dva úvodní střelce Bečova. Sám uznal, že jeho celek neměl do zápasu dobrý vstup. Oba celky se v prvním poločase prosadily jednou. „První poločas jsme trošku chrápali (spoluhráč, který jde kolem – hodně chrápali) a Bečov byl jasně lepší. Do druhé půli jsme to lehce přeházeli v sestavě a hru jsme vyrovnali. Řekl bych, že jsme byli daleko lepší a škoda. Remíza si nakonec myslím, že zasloužená,“ viděl duchcovský gólman.

Nejnižší fotbalová soutěž Teplicka a Mostecka slibuje na jaře ještě slušné dostihy. Podívejte se sami: Vedoucí Suché má po podzimu 34 bodů, pak jsou s 32 body tři celky – Bečov, Sobědruhy a Duchcov B. „Podzim? Hodně vydařený, řekl bych až nad očekávání, které jsme si dali,“ usmíval se Lukáš Kouba.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...