Hrdinou prestižního střetnutí byl David Náhlovský, který vstřelil tři branky. „Je nejlepší! Novosedlice na něj hrály osobní obranu, o to víc je ten jeho hattrick cennější," chválí „Náhla" jeho kolega Martin Sommer, který se může jako brankář pochlubit čistým kontem. „Měl jsem dost práce. Ve velké šanci byl Dan Vorel, pak Lukáš Mayerhofer. A při střele bráchy Davida Sommera mě zachránilo břevno. Bylo štěstí, že mi za záda nic nespadlo," těší gólmana „eskáčka".

Víte, že…
…David Náhlovský je DJ kabiny „eskáčka"? „Je to kluk do pohody, nezkazí žádnou srandu. Hraje Kabáty, občas něco od Calina. Dokáže nás na zápas namotivovat," říká o svém kamarádovi Martin Sommer.

Novosedlice dostaly první gól ve 13. minutě, za dalších devět minut přidal Náhlovský druhý zářez. Domácí ale bojovali ze všech sil a stále doufali ve zvrat. „Ale na hřišti to bylo překvapivě v klidu. Myslím, že jsme se všichni navzájem respektovali a rozdali jsme si to v rámci fair play, ne jako před dvěma lety," líčí Sommer, který s několika dalšími spoluhráči v minulosti oblékal novosedlický dres.

Velká snaha novosedlického celku vyvrcholila ve druhé půli tlakem, který ukončil třetí gól Náhlovského. „Pak už bylo jasno. Jsem rádi, že jsme zápas zvládli, protože v Novosedlicích se nehraje lehce," glosuje Sommer.

SK Dubí nyní vede tabulku okresního přeboru a míří za svým snem, kterým je postup do I. B třídy. „Máme formu. Největší má David Náhlovský, který má teď za sebou neskutečný týden - dal dva hattricky za sebou! To je prostě na potlesk. Dále bych pochválil Martina Sidora, to je takový náš motor. A také Jirku Janečka, který dává obraně pohodu a klid. Doufám, že to klukům vydrží do konce sezony," uzavírá brankář „eskáčka" Martin Sommer.

FK Novosedlice - SK Dubí 0:3 (0:2). Branky: 13., 22. a 62. Náhlovský. Rozhodčí: Zubr - Šimral, Kučera. ŽK: 2:1. Diváci: 124.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...