„Tesil" si už v sedmé minutě duelu 27. kola postavil míč pár metrů za šestnáctkou. Pečlivě odměřil své kroky, zmatení hráči soupeře nevěděli, jestli čekat centr nebo přímou střelu. Jeden z obránců váhal nad možností postavit se k tyči, což se později ukázalo jako chyba.

Fotbal na umělé trávě. Ilustrační snímek
Rakovina z fotbalu? V ohrožení jsou hlavně děti. České úřady řeší problém umělek

Syn teplické legendy záhy do míče prásknul levačkou a brankář Proboštova Michal Račuk byl bez šance. Novosedličtí se díky Tesaříkově parádní disciplíně ujali vedení 1:0, nakonec ale v šlágru druhého se čtvrtým padli 1:3. Branky vítězů dávali Ferenc, Gasiorovszki a Šístek.

Novosedličtí měli výbornou první polovinu jara, padli až na hřišti vedoucího SK Dubí. V posledních kolech jim ale i vinou zranění dochází dech. Na penalty doma prohráli s béčkem Horního Jiřetína, půltucet inkasovali v Trnovanech. Poté doma zdolali béčko TJ Oldřichov a nyní ztratili všechny body v Proboštově.

Rozhodčí Karel Milec
Zkušený sudí vypráví své zážitky. Zažil jsem na lajně dva opilé asistenty

V příští sezoně by se do Novosedlic mohl jako hráč vrátit Dušan Tesařík starší, který je nyní hráčem Žitenic, účastníka I. B třídy. Už nyní týmu z Teplicka pomáhá trenérsky, vyloučena ale není ani jeho hráčská výpomoc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...