Košťanští v souboji neporažených byli šťastnějším týmem, výhru jim zajistila pěkná trefa Neumayera a také velká bojovnost ve druhé půli. „Začátek zápasu nám nevyšel tak, jak jsme si představovali. Po naší hrubé chybě jsem prohrávali. Poté se středopolař Orlt dostal sám před gólmana hostů, který za faul dostal jen žlutou.To nás rozhodilo ještě víc. Bylo dost prostoru na to s výsledkem něco udělat tak jsme zabrali a otočili zápas v nás prospěch. Po obrátce jsme náskok s velkým štěstím uhájil,“ vylíčil zápas košťanský Lukáš Zoubek.

Překvapení se zrodilo v Kladrubech, které doma na penalty porazily Rtyni. V závěrečném penaltovém rozstřelu chytil dvě penalty ze čtyř gólman Frank, ze střelců neproměnil svůj pokus pouze Jančárek.

Zajímavý zápas se hrál v Janově, kde domácí Kopisty, které sestoupily z I. B třídy, porazily Sobědruhy 5:1. Slovan v prvním poločase držel bezbrankové skóre, po obrátce už ale náporu domácích neodolal a domů jel znovu s prázdnou nádrží.

OLPE PLUS – Okresní přebor dospělých, 4. kolo (3. hrané):
1. FC Dubí – Unčín 2:2 pen. 4:5 (48. Gajarský, 51. z pen. Korál – 62. Pokorný, 68. Novotný)
TJ Kopisty – TJ Slovan Sobědruhy 5:1 (46. Vlč, 55. Polívka, 60. z pen. Hotový, 73. Kocúr, 79. Kocúr – 76. Křivohlávek)
TJ Hrob – Soběchleby 1:0 (8. Líbal)
SK Dubí – TJ Oldřichov B 5:1 (12. Pelc, 29. Náhlovský, 55. Zacharda, 61. Zacharda, 90. Kopecký – 87. z pen. Uram)
Proboštov B – TJ Sokol H. Jiřetín B 3:0 (39. Záveský, 45. Gasiorovszki, 63. Klobása)
TJ Sokol Kladruby – Rtyně 1:1 pen. 4:2 (71. Lomič – 81. Tenopír)
TJ Sokol Košťany – TJ Hvězda Trnovany 2:1 (40. Černý, 56. Neumayer – 35. Marvan).