Bečov zvítězil na hřišti rezervy SK Dubí 3:0. Hosté díky brance Schöna brzy vedli, zkraje druhé půle nabyli dvougólový náskok. Poté tekly na hřišti nervy, dubský Trumpus se totiž obořil na hlavního sudího Raka, který ocenil jeho faul žlutou kartou. Hlasité protesty nepřestávaly, arbitr proto z kapsy vytáhl druhou žlutou kartu a tím pádem i červenou. Tu za projevy nespokojenosti viděl i člen domácího realizačního týmu Šťásek. Bečov si svůj náskok pohlídal, navíc přidal další branku.

V souběžně hraném duelu vedlo Suché v Zabrušanech v průběhu druhé půle 2:1, jenže domácímu celku se povedlo vývoj otočit. Nejprve v 87. minutě srovnal z penalty Nachtmann a v poslední minutě pak Šmrha strhnul skóre na stranu Baníku.

Dubské áčko mělo v okresním přeboru za soupeře u dna tabulky bojující Soběchleby. Cesta za třemi body nebyla bezproblémová, na konci utkání ji ale hosté domácímu mužstvu ulehčili svou nedisciplinovaností - vyloučeni byli Loos a Šanda. Loos si červenou kartu prohlédl zblízka po dvou žlutých, Šanda ji vyfasoval od sudího Raka, který v Dubí strávil celé odpoledne, po vulgárních protestech (co to pískáš, běž už do pi*i).

Teplice - Baník Ostrava
Dva syčáci a video. Teplický Frťala se po utkání s Baníkem zlobil na rozhodčí

OLPE PLUS - Okresní přebor dospělých - 11. kolo:

TJ Oldřichov B - Novosedlice odloženo.

Baník Ohníč - Horní Jiřetín B 1:2 (0:0). Branky: 46. Bánom - 51. Kos, 57. Spilka.

SK Baník Modlany B - Unčín 5:3 (2:1). Branky: 23. Kučera, 41. Kučera, 47. Rollinger, 50. Šanda, 62. Rollinger - 33. Pokorný, 64. Novotný, 76. Kasjan.

FK Rtyně - TJ Sokol Košťany 4:5 (2:4). Branky: 29. Fau, 43. Hrdlička, 53. Nouzák, 71. Tenopír - 6. Mergl, 25. Kopřiva, 34. Mergl, 45. Orlt, 59. Černý.

1. FC Dubí - TJ Kopisty 1:1 (1:1); pen. 4:1. Branky: 43. Korál - 24. Březina.

TJ Hrob - TJ Sokol Kladruby 4:2 (2:0). Branky: 17. Kálal, 35. Soukup, 48. Kubík, 90. Ferko - 59. Paul, 85. Černý.

SK Dubí - Soběchleby 6:1 (2:1). Branky: 19. Náhlovský, 30. Kopřiva, 52. Náhlovský, 56. Náhlovský, 60. Pelc, 69. Pelc - 39. z pen. Mráz.

TJ Hvězda Trnovany - TJ Proboštov B 5:4 (3:2). Branky: 1. Chabr, 4. Perner, 37. Chabr, 46. Kuncl, 49. Uram - 6. Kalabza, 43. Gasiorovszki, 73. Kalabza, 90. Kalabza.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

GKR HOLDING a. s. - III. třída dospělých - 11. kolo:

TJ Slovan Sobědruhy - TJ Baník Louka 0:0; pen. 5:4.

TJ Baník Ohníč B - TJ Hvězda Trnovany B 0:3 (0:1). Branky: 20. Preclík, 54. Nykodým, 60. Šperl.

TJ Sokol Háj - TJ Rozvoj Polerady 2:3 (2:0). Branky: 3. Dudešek, 29. Dittrich - 61. Hanko, 93. Hanko, 66. Demeter.

Hrobčice - SK Fotbal Braňany 1:5 (0:0). Branky: 61. Přibil - 52. Bada, 66. Kotlár, 72. Kotlár, 74. Štefl, 74. Štefl.

FK Kostomlaty p. M. - Duchcov B 0:5 (0:3). Branky: 5. Kovács, 39. Kovács, 37. Boho, 51. Kovács, 60. Kovács.

SK Dubí B - TJ Sokol Bečov 0:3 (0:1). Branky: 5. Schön, 47. Dvořák, 74. vl. Klaban.

TJ Baník Zabrušany - TJ Sokol Suché 3:2 (1:2). Branky: 21. Holman, 87. z pen. Nachtmann, 90. Šmrha - 15. Kudráč, 54. z pen. Barák.