Kladrubští doma prohráli 2:3 s Košťany a protože do té doby poslední Trnovany zabraly a šesti góly zdemolovaly béčko Oldřichova, klesli svěřenci kouče Stanislava Mixy na poslední příčku.

Sokol v první půli čelil ofenzivním atakům Košťan, ty ale skórovaly jen jednou. Kladrubské nezlomil ani vlastní gól Jančárka a dvoubrankové manko se jim povedlo dorovnat. Závěr domácí tým nezvládl takticky, když často nechávali svého brankáře na holičkách. Ve druhé minutě nastavení dorazil míč do sítě košťanský Podhola a bylo rozhodnuto.

Krajský přebor: Krupka - Most-Souš B
FOTO: Krupka odkopla víko rakve, už není na dně. Co je za nečekaným vzestupem?

Do hry o záchranu se namáčí Hrob. Neuspěl ani ve svém druhém jarním zápase, tentokrát prohrál v Suchém s modlanskou rezervou 2:5, když ještě o půli držel remízu 1:1. Hrobští sice získali několik nových hráčů, jenže tentokrát je už ve 14. minutě postihla pohroma v podobě zranění. Když byl v 83. minutě za stavu 2:3 vyloučený Petr Pištora, bylo po naději hostů na jakýkoliv bodový zisk.

Pořádnou šichtu mají za sebou fotbalisté SK Dubí. Ohníč před stovkou fanoušků na stadionku v Bystřici dvakrát vedl, jenže mužstvo trenéra Michala Valenty potvrdilo svou sílu a v závěrečné půlhodině dvěma góly Lukáše Kopřivy skóre otočilo.

Derby se hrálo v Soběchlebech a i tam měl favorit problémy. Unčínu vystřelil tři body ve druhé minutě nastavení Josef Kotvald. Také poražený celek čekají záchránářské práce, závěr tabulky je totiž nesmírně vyrovnaný.

Petr Rada
Radův cikán za osm měsíců? Když je disciplinárka papežštější než papež

Kromě hrobského Pištory byl vyloučený i Jan Vlč z TJ Kopisty. V Novosedlicích jeho mužstvo padlo 3:8, Vlč „zvlčil" tři minuty před koncem, kdy směrem k hlavnímu sudímu Liborovi Novotnému pronesl: „za co pískáš, za drobný nebo za klobásu, ty vole".

Hattrick se povedlo dát forvardovi TJ Proboštov B Danielu Kalabzovi. Jeho tři branky pomohly „Benfice" k výhře 6:2 nad rezervou Horního Jiřetína.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...