Eskáčko vyhrálo nad rezervou Horního Jiřetína 3:0, brankář Martin Sommer se tak radoval nejen ze tří bodů, ale i z čistého konta. Stejný výsledek se zrodil i v Proboštově, kde domácí béčko v čele s gólmanem Michalem Račukem nedovolilo skórovat Košťanům.

Ty dohrávaly posledních deset minut bez vyloučeného kapitána Františka Prokopa, který neudržel nervy na uzdě a podle zápisu o utkání urážel zkušeného asistenta Petra Wencla, mimo jiné šéfa Komise rozhodčích OFS Teplice. „Zahoď ten praporek. Fakt se na to vy*er, ty č*ráku," rezonovalo proboštovským stadionkem.

Mnohem sympatičtěji se prezentoval domácí šutér Adam Bokser, který o sobě dal vědět hattrickem. Tento fakt nesnižuje ani to, že jeden ze svých tří gólů dal z pokutového kopu.

Hned dva hattricky viděli diváci v Novosedlicích, kam přijely o záchranu bojující Kladruby. V oslabené sestavě ale na favorita neměly a padly 0:8. Po třech gólech dali Milan Jadrný a Matěj Štuler.

Vysokého domácího vítězství se dočkaly i Soběchleby, porazily 5:0 Kopisty. „Housky" už v 8. minutě vedly, po zbytek zápasu mohly hrát v klidu a navyšovat svůj náskok.

Kopisty po čase znovu oslabil Jan Vlč, když po první žluté kartě z první půle dostal z kraje té druhé za kritiku sudího i druhý žlutý kartónek.

Jako překvapení se může jevit výhra Ohníče v Pozorce (3:1), jenže domácí měli v základní sestavě pět dorostenců; zkušenost hráčů Baníku byla na hřišti více než dravost domácích mladíků.

Hrob po prvním poločase překvapivě vedl nad TJ Oldřichov B díky brance Jana Křivonosky. Vedení neudržel, hosté totiž po obrátce dokázali zúročit svou převahu, kterou měli už v úvodním dějství, a vyhráli 4:1. Pomohla jim i střídání, tři góly dal čerstvý Oldřich Zícha. Hrobští padli popáté v řadě a pomalu jim zvoní hrana.

Trnovany výhrou 5:0 nad Unčínem potvrdily, že na jaře jsou zcela jinou Hvězdou než na podzim. Unčín na středeční duel skládal sestavu těžce, bez několika hráčů ze základu nebyl pro domácí těžkým protivníkem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...