„Jsme rádi, že se nám povedla řada úspěchů. Poté, co jsme jen se štěstím zachránili okresní přebor mužů, tým na podzim vykazoval dobré výkony. Nejvíc nás ale těší naše mládež, což je budoucnost klubu. Starší žáci jsou po podzimu první v přeboru. Podařilo se jim vyhrát všechny zápasy, trenéři odvedli opravdu výbornou práci," je spokojený prezident 1. FC Dubí František Klimek. 

1. FC Dubí - Oldřichov B (modré dresy)
Fotbalový okres se uložil k zimnímu spánku. Lídry jsou SK Dubí a Sokol Suché

A co na tažení dubského celku říkají sami trenéři Martin Neduchal, Petr Bužo a Lukáš Záhrubský? „Kluci hrají parádně, jsme na ně opravdu hrdí. Hrajeme krásný fotbal a máme nesmírnou radost z toho, že jsou kluci výbornou partou. Když někdo něco pokazí tak se povzbudí a jeden za druhého bojují," shodují se unisono. 

Jaké s týmem mají plány? „S kluky neusínáme na vavřínech. I na jaře budeme chtít předvádět bojovný a kombinační fotbal. Letos dáme chlapcům delší zimní pauzu; budeme končit v půli prosince a začínat možná až ke konci ledna. V jarní přípravě opět najedeme na tvrdé tréninky. Pokusíme se domluvit přátelská utkání s kluby, které hrají vyšší soutěže." 


Načítám tabulku ...