Dohrávku s lídrem z Dubí Kladrubští prohráli 1:6, s Kopisty padli 0:2. „Chyběli nám hráči, přesto to byl proti Dubí dobrý výkon. Jenže jsme na soupeře neměli, to je nutno sportovně přiznat. To, co se dělo na hřišti v Litvínově, mě ale budí ze spaní," přiznává zkušený kouč.

Vasil Knor a Valerie Herianová
Miss jako fotbalová moderátorka. V Ústí se ke mně vedení chovalo hrozně, tvrdí

Co se s jeho mužstvem stalo? „Možná si kluci mysleli, že vše půjde samo. V přípravě hráli dobře, proti Dubí také. Možná to podcenili, i když já takové slovo ani neznám. Snad jen tři jednotlivci hráli to, na co mají, jinak ostatní předvedli svůj hluboký podprůměr. Pořád nám chyběli vysocí Honák a Paul, Sláva Molnár také ještě nebyl v pořádku. Aspoň, že se vrátil Weber."

Okresní přebor: Baník Modlany B - 1. FC Dubí 1:2
FOTO: Absence kvalitní zimní přípravy znát nebyla. Klimkovo Dubí překvapilo

Proti Košťanům chtějí Kladruby v sobotu (10.30) zabrat. „Konečně budeme hrát na trávě, v úterý jsme na ní poprvé trénovali. Pro hosty to asi bude také první zápas na přírodní povrchu. Snad už bude moct hrát Molnár. Chtělo by to tři bodíky, nechceme záchranu honit na poslední chvíli jako loni. Rád bych do sestavy už dával mladíky, aby si také zahráli," přeje si Mixa.

S novými dresy je spokojený kouč i růžový brankář

V Litvínově proti Kopistům nastoupili hráči Kladrub poprvé v nových dresech. Proč zvolili modrou barvu se žlutými lemy a bílými ponožkami, když jejich klubovými barvami jsou červená, černá a žlutá?

„My máme poměrně nové dresy v klubových barvách, ale z několika důvodů jsme nutně potřebovali další sadu. Například kvůli sponzorům a špatnému stavu těch starých. Fakt to bylo akutní, tak jsme to řešili rychle. Všechny barevné kombinace, které jsme původně chtěli, žádní výrobci neměli, čekali bychom hrozně dlouho," vysvětluje brankář Michal Frank.

Modro-žlutá kombinace se většině líbí, blaženě se při pohledu na ni usmívá i trenér Stanislav Mixa.„Kluci o dresech hlasovali v anketě. Tahle kombinace mi připomíná Teplice, které mám v srdci. Vždyť jsem u drožďárny i na Stínadlech několik dlouhých let působil. Ale prioritní bude ta sada v klubových barvách."

Frank, velký teplický fanoušek, je také spokojený. „Kéž bychom hráli jako Teplice. Ale já mám v brance růžový dres. Jak zaznělo v Přátelích od Joeyho - růžovou může mít na sobě jen stoprocentní hetero, takže já ji mít můžu," zubí se opora Sokola.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...