V nervózním duelu padly tři červené karty. Dostali je hrobský Michal Kozák a Adam Švábenský s Michalem Janechem z Dubí. Tresty? Od tří do pěti týdnů, hráči hostujícího celku museli zaplatit tisícikorunové pokuty.

Ještě větší potrestání se týká trenéra TJ Hrob Milana Vrábela, který ale byl při inkriminovaném střetnutí pouze v roli diváka. Podle písemného sdělení delegáta a zprávy rozhodčího „při jejich příchodu ke kabinám použil hanlivé, pohoršující, urážlivé a provokující pokřiky vůči delegovaným osobám". Do svazové pokladny musí zaplatit 3 tisíce korun.

Jen ve výjimečných případech svazová komise sahá do kapes rozhodčích. Zápas Hrob - 1. FC Dubí je tímto případem. Hlavní sudí Karel Chrž za „hrubé chyby s vlivem na průběh a výsledek" musí zaplatit 650 + 150 korun, jeho první asistent Přemysl Kosejk za stejný přečin 440 + 150 korun. Druhý asistent Zdeněk Karchňák podle disciplinární komise duel neovlivnil, jeho chyby podle ní „neměly vliv na výsledek". Z kapsy tak vytáhne pouze 150 korun.