V čele koordinačního výboru je její hráč Vasil Molnar. „Já k tomu přišel jako slepý k houslím. Přihlásil jsem se aktivně. Začal jsem už s půlročním předstihem,“ vypráví a je na něm znát, že akci chystal pečlivě a s velkou chutí.

Hlavní událostí dne bude zápas staré gardy Hvězdy, které pomůžou i současní hráči, odchovanci, proti věhlasnému Sigi teamu. „V plánu nejprve byla stará garda Mostu, se kterou se hrál historicky první zápas Hvězdy. Ale to prý není tak atraktivní. Ve hře byla Amfora, pak Real top Praha. To se nám moc líbilo, peníze za jeho start by šly na charitu. Bohužel jsme se nedohodli na čase. Pak jsme kontaktovali Sigi team a klaplo to. Také se budeme snažit dát peníze na charitu, uvidíme, jak se to povede,“ slibuje Molnar a věří, že se oslavy za účasti bývalých hráčů, odchovanců, zástupců kraje i města Teplice a samozřejmě také fanoušků povedou. 

Program oslav

10:00 – zahájení oslav.
10:05 – 12:00 – turnaje čtyř družstev dětí (přípravka a žáci).
12:15 – 12:55 – I. část – oficiální zahájení oslav s čestnými hosty.
13:00 – 15:00 – přátelské utkání Hvězda Trnovany (stará garda a současní hráči) vs Sigi team, autogramiáda. Hrací doba 2 x 35 minut.
15:15 – 15:55 – II. část oficiálního programu s čestnými hosty a pamětníky.
16:00 – 18:30 – doprovodný program oslav – koncert skupiny Gorily v Mlze.
18:45 – 22:30 – Mára Blue Band hraje k poslechu a dobré náladě při posezení účastníků oslav.