"Hodně mě mrzí, že se na poslední chvíli omluvily Kostomlaty, to se nedělá. Jinak byl turnaj výborný, všichni si ho pochvalovali. Odehrál se ve férovém duchu, bez zákeřných faulů. Pro všechny bylo připraveno občerstvení, líbilo se jim u nás," byl spokojený František Klimek, šéf pořádajícího 1. FC Dubí. "Rád bych poděkoval panu Faixovi z Českého porcelánu za hezké ceny," dodal. 

Kladruby nejprve domácí Dubí zdolaly 3:2, branky vítězů dávali Vaníček, Haňka, Týma, Slovan poté porazil Dubské 3:0 (Kropáč 2, Čermák).  V přímém souboji o první místo nedaly Sobědruhy šanci unaveným a oslabeným Kladrubům, který deklasovaly 5:0 (Čermák 3, Martin Klinkáček, Potměšil).

Sobědružský Tomáš Čermák se navíc stal se čtyřmi góly králem střelců celého turnaje. Martin Jelen z Kladrub získal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje, jenž se hrál na perfektně připraveném pažitu. 

Sestava Sobědruh: J. Zahn - Olexa, Vaňáček, Potměšil, K. Zahn, Klinkáček Marek, Klinkáček Martin, Miko, Kropáč, Krejčí, Čermák, Zíka, Streicher, Křivohlávek, Šťastný.

Slovan ještě čeká tradiční turnaj v Suché.

close Slovan Sobědruhy vyhrál turnaj v Dubí info Zdroj: Slovan Sobědruhy zoom_in