„Byly to nervy, ale je to dobrý. Já celou sezonu tolik nechodil, nebyl moc čas, ale bylo hezký počasí, hrálo se o něco, tak jsme klub jeli do Vlašimi podpořit," řekl Váňa. „Teplicím fandí celá skupina, dá se říct. Já celý život," přidal. A jak by si představoval příští sezonu? „Kdyby se udrželi kluci, kteří tu jsou na hostování, tak by to mohlo být dobrý." 

Podívejte se, jaká atmosféra ve Vlašimi byla: 

Zdroj: Youtube

Příznivci Vlašimi už před utkáním prohlašovali, že v senzační obrat nevěří. Jedním dechem dodávali, že si beztak přejí, aby se pod Blaníkem hrála druhá nejvyšší soutěž, než aby na zápasy s elitními týmy jezdili například do vzdálené Příbrami.

Fanoušci Teplic ve Vlašimi.
Teplice zůstaly prvoligové. Barážovou blamáž odvrátily, odvetu ve Vlašimi daly

Tepličtí byli rozčarováni z podmínek, jaké v kotli pro hosty mají. „Vůbec nevidíme na hřiště," kroutil hlavou Martin Štrobl, jeden z šéfů Fanklubu FK Teplice. 

Během duelu, který nakonec skončil 2:2, fandové sklářů Severočechy vydatně povzbuzovali, po uplynutí devadesáti minut si se svými oblíbenci užili děkovačku. 

Před odjezdem se někteří tepličtí fanklubáci vyfotili s maskovanými strážci pořádku, Štrobl si dokonce podal ruku s lídrem domácího kotle, přestože během střetnutí se oba tábory špičkovaly.