"Hráči se svým přístupem vysmáli všem. Od ředitele až po uklízečku," byl po rekordní porážce zdrcený kouč "skářů" Stanislav Hejkal. "Na hřišti to byla od hráčů anarchie," bědoval a zároveň nastínil, že kádr dozná po skončení ligy několika změn. "Musí se otevřít dveře, okna a vyvětrat zatuchlou kabinu." 

"Odradili jsme poslední zbytek fanoušků, který jsme měli. V zápase, kdy jsme mohli ukázat, že fotbal hrát umíme, jako jsme předvedli před pár měsíci, tak se na to úplně vykašleme. Jsem rozhořčený na nejvyšší možnou míru!“ byl vytočený ředitel FK Teplice Petr Hynek. 

"Omlouvám se všem fanouškům. Od týmu to byl výsměch všem, co sem na fotbal chodí. Nikomu tu nic nechybí, všichni všechno co potřebují, mají. Výplaty hráči dostávají. Je tady o ně dobře postaráno a pak se zachovají takhle. To určitě ne! Hráli jak porcelánové panenky,“ pokračoval teplický ředitel. 

K němu se záhy přidal i šéf představenstva Pavel Šedlbauer. "Náš první zápas o možnost bojovat o účast v Evropské lize považuji za neomluvitelnou ostudu a znevážení dobrého jména FK Teplice. Prohrát se může. To je ve sportu přirozené, ale prohrát takovým způsobem a přístupem týmu, jak tomu bylo v posledním zápase, to nelze tolerovat. Jestli si hráči myslí, že budou oslavováni za to, že se shodou okolností zachránili ve FORTUNA:LIZE, tak nepochopili náš cíl. Všichni se musíme hluboce omluvit našim sponzorům, partnerům, divákům a příznivcům. Takový kolaps a ostuda se nesmí opakovat!" zdůraznil ve svém prohlášení, v němž zaznělo i to, že vedení bude nastalou situaci řešit. "Budou následovat tresty, pohovory s hráči a další sankce a postupy," nastínil Šedlbauer. Nepřipustím, aby hráči brali peníze za výkony rovnající se mizerně odvedené práci," dodal.