O kádru: „Kádr není hotový. Hráči, kteří tu jsou, mají na to přesvědčit trenéra o tom, že tu mají být. Samozřejmě ještě budeme hledat hráče na posty, kde nás tlačí a tlačila nejvíc bota."

O tom, jací hráči budou na Stínadla chodit: „Musíme to teď řešit formou zkoušek a hráčů zadarmo. Věříme, že se nám podaří udělat jednoho dva hotové hráče, chceme spolupracovat s top kluby. Třeba Fortelného. Začal přípravu se Spartou, minimálně týden dva s ní bude. Stojíme o něj hodně."

O cizincích: „Možný je i příchod cizinců na zkoušku, první týden jsme ale dali šanci hráčům, které jsme měli dříve vytypované. Například Švanda tu byl na týdenní zkoušku na konci ligy a zaujal nás."

O případných odchodech: „Co se odchodů týče, tak jednáme o jednom až dvou hostováních. Ale rozhodneme se až podle toho, kdo tu zůstane."

O novém kouči béčka: „Trenérem béčka bude po odchodu Jardy Kolínka Láďa Jamrich. Jarda dostal solidní nabídku od Opavy na post sportovního ředitele. Stejně jako umožňujeme fotbalistům jít za lepším, tak jsme jemu umožnili jít domů."